Wycena nieruchomości

Home / Wycena nieruchomości

WYCENIAMY NIERUCHOMOŚCI. PROFESJONALNIE.

iCCS Sp. z o.o. działa na rynku nieruchomości od 2010 r. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu wyceny nieruchomości, doradztwa branżowego, sporządzamy raporty i analizy lokalnych i regionalnych rynków nieruchomości.

Oferujemy profesjonalną wycenę nieruchomości mieszkaniowych, komercyjnych (biurowych, handlowych, przemysłowych), gruntowych i nietypowych. 

Proces wyceny poprzedzamy wizją lokalną oraz analizą zużycia fizycznego i funkcjonalnego nieruchomości. Swoje raporty wzbogacamy dogłębną analizą o lokalnym rynku nieruchomości wraz z jego strukturą i dynamiką.

Nasze wyceny dokonywane są przez uprawnionych rzeczoznawców majątkowych z wieloletnim doświadczeniem. Posługujemy się zarówno krajowymi jak i zagranicznymi standardami szacowania.

Oferujemy Państwu odrębny operat szacunkowy lub wycenę wchodzącą w skład bardziej złożonych opracowań stanowiących raport z zakresu doradztwa inwestycyjnego, due diligence bądź wycenę portfelową.

Rzeczoznawca majątkowy, posiadający uprawnienia zawodowe od 1994 r. (nr uprawnień 829). Licencjonowany doradca inwestycyjny (licencja nr 449 wydana przez Komisję Nadzoru Finansowego). Więcej

Piotr Cegielski

WSPÓŁZAŁOŻYCIEL SPÓŁKI ICCS
Rzeczoznawca majątkowy, posiadający uprawnienia zawodowe od 2005 r. (numer uprawnień 4366). Więcej

Ksemena Chrystowicz

PREZES I WSPÓŁZAŁOŻYCIEL SPÓŁKI ICCS
Rzeczoznawca majątkowy, posiadający uprawnienia zawodowe od 2007 r. (numer uprawnień 4597). Rzeczoznawca BOMIS’u ds. wyceny środków i megaukładów technicznych (numer uprawnień 1443). Więcej

Bogusław Stelmach

WSPÓŁZAŁOŻYCIEL SPÓŁKI ICCS

ZAKRES NASZYCH USŁUG

Przedmiot wyceny

Wszystkie typy nieruchomości: komercyjne, mieszkaniowe, gruntowe i inne

Zasięg terytorialny

Cała Polska, a w szczególności miasto Wrocław oraz powiaty sąsiednie. Wyceniamy także nieruchomości znajdujące się poza granicami naszego kraju.

Rodzaje wycen

 wyceny indywidualne

wyceny portfelowe

due dilligence

Cele wyceny

 

sprzedaż oraz nabycie nieruchomości

zniesienie współwłasności

podział majątku

postępowanie spadkowe

zabezpieczenie kredytu hipotecznego

ustalenia i aktualizacja opłat za użytkowanie wieczyste

ustalenie opłat za dzierżawę, najem, trwały zarząd

ustalenie opłat planistycznych

CO ZYSKUJESZ KORZYSTAJĄC Z NASZYCH USŁUG?

Przejrzysta wycena
Nasze operaty szacunkowe są klarowne i czytelne. Kalkulacje uzasadnione, a końcowy wynik zrozumiały dla klienta.
Redukcja ryzyka
Dzięki dużemu doświadczeniu zespołu wycen a także dbałości o szczegóły, oferujemy Państwu profesjonalnie przygotowane opracowanie.
Doradztwo
Oferujemy usługi szeroko pojętego doradztwa w zakresie inwestycji w nieruchomości. Opiniujemy możliwości inwestycyjne i potencjał rozwoju nieruchomości.

iCCS Sp. z o.o.

  • +48.717 584 283
  • info@iccs.pl
  • http://iccs.pl/
  • ul. Rysia 3/2
    53-656 Wrocław

  • Do Państwa dyspozycji pozostaje stały kontakt telefoniczny i e-mail. Zapraszamy naszych Klientów również na spotkanie w biurze Kancelarii, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.