Anna Nowel-Śmigaj

Home / Team / Anna Nowel-Śmigaj
Anna Nowel-Śmigaj

Rzeczoznawca majątkowy, architekt

tel. 514-832-563          [email protected]

Doktor nauk technicznych w dyscyplinie architektura i urbanistyka (PWr). Ukończyła Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej ze specjalnością ochrony zabytków. Jest także absolwentką dwóch kierunków studiów podyplomowych – Gospodarki Nieruchomościami zrealizowanej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego i Wyceny Nieruchomości ukończonej na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Członek Zarządu Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych we Wrocławiu w kadencji 2018-2021 r. Organizatorka wydarzeń edukacyjno-sportowych integrujących środowisko rzeczoznawców. Autorka filmów promujących XXV-letnią historię Polskiej Federacji Stowarzyszeń RzM i SRM we Wrocławiu.

Uczestniczka wielu konferencji, szkoleń i warsztatów poświęconych nieruchomościom. Autorka publikacji naukowych i popularno-naukowych, w tym także związanych z praktyką rzeczoznawcy majątkowego.

Mama dwóch przystojnych kawalerów: Michała i Wojtka. Miłośniczka biegania i trzymających w napięciu kryminałów. Napędza ją wyznaczanie celów i konsekwentne ich osiąganie.