Ksemena Chrystowicz

Home / Team / Ksemena Chrystowicz
Ksemena Chrystowicz

Prezes i współzałożyciel spółki iCCS

tel. 604-588-427          chrystowicz@iccs.pl

Rzeczoznawca majątkowy, posiadający uprawnienia zawodowe od 2005 r. (numer uprawnień 4366).

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej, z tytułem magistra inżyniera budownictwa. Ukończyła studia podyplomowe z „Wyceny nieruchomości” (Politechnika Wrocławska) oraz „Wyceny przedsiębiorstw” (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu).

Członek Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych we Wrocławiu. Członek i założyciel Polskiej Izby Rzeczoznawstwa Majątkowego.

Autorka wielu wycen nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych oraz urządzeń i maszyn trwale z gruntem związanych. Specjalizuje się w wycenach do celów podatkowych wszelkiej maści budowli i urządzeń. Czujna obserwatorka oraz komentatorka absurdów, problemów i ciekawostek z podwórka rzeczoznawców majątkowych.

Jak na prezesa przystało od ręki załatwia sprawy niemożliwe. Zawsze skoncentrowana i gotowa do pracy. Rozbrajający uśmiech i celne argumenty to jej największy oręż.

Prywatnie mama małego Ignasia, biegaczka narciarska i koneserka nalewek (szczególnie tych własnej roboty). Lubi biegać z aparatem fotograficznym – nie tylko w celach zawodowych.

Więcej